Nasıl Çalışıyoruz?

● Satış sonrası hizmetlerde, "Atomika Teknik" güvencesi 

Analiz sistemlerimizin müşterilerimize sağladığı verilerin, yeni ürünler geliştirmek veya üretim sırasında ürün kalitesinin korunmasını sağlamak için kritik bir öneme sahip olduğunu biliyoruz.

Türkiye temsilcisi olduğumuz cihazlarımızın tümünde yaptığımız servis, bakım ve validasyon hizmetleri ile çalışma süresinizi ve verimliliğinizi en üst seviyeye çıkarıp, kritik iş süreçlerinizin korunmasını güvence altına alıyoruz.

İster araştırma teziniz üzerinde çalışıyor olun, ister fabrikanızın kritik bir üretim hattından sorumlu olun, cihazlarınızın sizi yarı yolda bırakmayacağından ve hayal kırıklığına uğratmayacağından emin olmanız gerekir. Tüm Atomika Teknik cihazları ömür boyu sağlam bir işlevsellik üzerine tasarlanmıştır ve yüksek eğitimli mühendislerimiz tarafından düzenli bakım yapılması ile, planlanan bakım ziyaretleri arasında sorunsuz çalışma olasılığını önemli ölçüde artırır.

Atomika Teknik Servisi, cihazlarınızın sürekli hizmetine devam etmesi, arızalara en kısa sürede müdahale prensibi ile çalışan deneyimli ve uzman mühendisleri, yedek parça ve sarf malzeme stokları ile gereksinimlerinize göre yapılandırılmıştır. Düzenli olarak yılda iki kez yapılmasını önerdiğimiz önleyici bakım etkinliği rutin değiştirilmesi gereken parçaların değişimi ile cihazınızın sürekli çalışmasını sağlar ve mühendislerimiz bunun için gerekli tavsiyelerde bulunurlar. Validasyon işlemleri ile cihaz performansı doğrulanır ve bu şekilde cihazınızı kesintisiz ve tam performanslı olarak kullanıma devam edersiniz.

Mühendislerimiz, cihazlarınızın doğru ve güvenli bir şekilde bakımının yapılması sırasında uyulacak İş sağlığı ve İşçi güvenliği konularında eğitilmiş ve lazer ve X-ray güvenliği konusunda kalifiye olmuşlardır. Tüm Atomika Teknik cihazları için Bakım ve Doğrulama hizmetlerine ait kendi denetim prosedürlerimiz ve sertifikalarımız mevcuttur.

Atomika Teknik Bakım ve Destek Anlaşmaları, daha hızlı yanıt gerektiren kritik alanlarda ve cihaz onarımlarının potansiyel maliyetine ve kaybedilecek süreye karşı kendilerini korumak isteyen müşterilerimiz için idealdir. Bu destek anlaşmaları, cihazınızın uzaktan bağlantılarla arıza tespiti ve teşhisi ile çalışmanın aksama süresini daha da azaltmayı ve uygulamalarınızda size güven ve kesintisiz desteği de kapsamaktadır.

Hedefimiz;

Müşteri değer ve davranışlarındaki değişiklikleri sistematik olarak takip ederek, müşterilerimizin şirketimizden ve hizmetlerimizden neler beklediğini belirlemek ve beklentilerini kusursuz şekilde yerine getirmek.

Ürünlerimizin tasarımı ve mühendislik kalitesi, müşterilerimize yüksek standartlarda güvenilirlik ve dayanıklılık garanti eder. Kaliteli ürünlerin ihtiyacı olan, kaliteli ve uzman servisimizle hizmetinizdeyiz.

Atomika Teknik, cihazlarınızın bakımıyla ilgili tüm sorularınızı yanıtlamaktan ve bakım için randevu vermekten memnuniyet duyacaktır.

Randevu ve arıza bildirimleriniz için internet sitemizden, telefonla ya da e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.