İnsan Kaynakları

ATOMİKA, 1989’dan bu yana kalite kontrol ve test cihazları alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden beri, güvenilirliği, satış sonrası desteği ve müşteri eğitim faaliyetlerine verdiği önemle alanında öncü bir marka haline gelmiş, müşteri memnuniyetini üst noktalara taşımayı başarmıştır. Dünya markalarıyla yaptığı kurumsal iş birlikleriyle, sektördeki son gelişmeleri ülkemize taşımış, bunun yanında çözüm odaklı hizmet yaklaşımı sayesinde etkinliğini arttırmıştır.

ATOMİKA olarak tüm faaliyetlerimize öncelikli değerin “İnsan” olduğu anlayışı ile yön veriyoruz. Çalışanlarımızın kendilerini rahatlıkla ifade edebilecekleri ortamları oluşturarak yaratıcılık, iş ve yöntem geliştirme odaklı çalışma tarzını teşvik ediyoruz.

İnsan kaynakları politikamız;

  • Şirketimizin kültür ve değerlerine uygun yetenekli insan kaynağını ATOMİKA’ya kazandırmak, çalışanların gelişimine yatırım yaparak motivasyon ve bağlılıklarını artırmak, sürdürülebilir yüksek performansı teşvik ederek kurumsal amaç ve hedeflerimize ulaşmamızı sağlayan sistemler geliştirmek,
  • Tüm sahalarda sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak,
  • Çalışanlarımızın refah seviyesini artırmak,
  • Çalışan memnuniyeti ve aidiyet duygusu açısından fark yaratmak,
  • İşletmenin amacı ve hedefleri ile işletme çalışanlarının ihtiyaç ve beklentilerinin uyumlaştırabilme yolunda işletme yönetiminin karar mekanizması içinde yer alıp işletme kararlarında katılımın sağlandığı bir İnsan Kaynakları stratejisini bünyesine kazandırmaktır.

NEDEN ATOMİKA?

İK Yöneticisinin Mesajı

İnsan Kaynakları misyonumuz, uzun vadeli planlamalara imkan veren, adil, kurum içinde dengeli ve gelişim odaklı sistemler kurmaktır. Bu sistemde yenilikçi ve dinamik organizasyonumuz ile güçlü olmayı hedeflemekteyiz.


BİZ

Biz ATOMİKA çalışanları, sorumluluklarımızın bilincinde olarak ve kendimizi durmadan geliştirerek kurumumuzu sahipleniriz. Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve bunu sürdürmek için onların ihtiyaçlarını daima kaliteli ve güvenilir çözümlerle karşılarız. 


BAŞVURU ve İŞE ALIM SÜRECİ

İnsan Kaynakları departmanı tarafından başvurusu olumlu değerlendirilen adaylar, ilgili bölüm yöneticilerinin de katıldığı, teknik bilgi, birikim, kişisel özellikler ve kurum kültürüne uyum gibi konuların ana çerçevesini oluşturduğu görüşmelere davet edilir.  Bu sürecin sonunda işe alım ve staja başlama prosedürüne uygun olarak geri bildirim yapılır. Siz de bir dünya markası yaratmak için yola çıkan ekibimize katılmak istiyorsanız, açık pozisyonları ve staj fırsatlarını Kariyer.net ve LinkedIn üzerinden takip edebilir ya da güncel özgeçmişinizi pdf yada word dosyası biçiminde bilgi@atomikateknik.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.