Yaş kimyasal yöntemler; sülfidik cevher ve konsantrelerin analizinde, her zaman ticari amaçlar ve metallerdeki kazanımların muhasebesi için altın standart olmuştur. Tarihsel olarak, XRF tekniği, esas olarak üretim süreçlerinin rutin izlenmesi için sülfitlerin analizinde kullanılmıştır.

Müşterilerimiz, sülfür cevherlerinin ana bileşenlerinin daha hızlı, daha ucuz ve daha çevre dostu analizini klasik kimyasal yöntemlerle aynı doğruluk ve hassasiyetle talep ettiler. Bu nedenle, sülfür cevherleri ve konsantreleri için anahtar teslimi bir çözüm geliştirdik.

Bu internet semineri:

XRF'nin size baz metal sülfürlerin doğru analizini nasıl verebileceğini gösterecektir

Yaş kimya yöntemini değiştirmenin çözümlerimizle mümkün olduğunu görmenize yardımcı olacaktır.

Cu, Zn, Pb, Ni, Mo, Fe ve As sülfürlerin doğru XRF analizinde geleneksel olarak karşılaşılan zorlukları ortadan kaldıran ve tüm analitik süreci basitleştiren XRF analizinin nasıl olduğunu gösterecektir.

- Kimler katılmalı?

X-ışını floresanıyla ilgilenen herkes. Yaş kimya çalışan laboratuar teknisyenleri. Tamamlayıcı malzeme analizi teknikleriyle ilgilenen üreticiler.

- Neler öğreneceğiz?

Örnek seçilen bazı malzeme analizi zorlukları için, X-ışını Floresansı metodu ile gereken süreyi nasıl önemli ölçüde azaltabileceğinizi öğrenin.


Date:
13/04/2021
Time:
17.30 - 18.30
Ülke:
Canada
Etkinlik Türü:
Webinar
Dil:
English
Kayıt Ol