Uygun tekniklerin ve tahlillerin seçimi ve bunların iyi yönetilen analitik programlarda uygulanması, deformasyon sürecini basitleştirebilir ve pazara hızlı bir yol sağlayabilir.

İster bir bileşenin tedariğini değiştirdiğiniz, üretim sahaları arasında hareket ettiğiniz veya yeni bir jenerik ilacın geliştirilmesiyle uğraştığınız için bir farmasötik ürün hakkında derinlemesine bir anlayışa ihtiyacınız olsun, muhtemelen kendinizi şunları sorarken bulabilirsiniz:

  • Neyin test edilmesi gerekiyor?
  • Hangi teknikler uygulanmalıdır?
  • Test programımız neye benzemeli?

Bu web seminerinde, deformasyon (tersine mühendislik) ve in vitro biyoeşdeğerlik (IVBE) testinin temelleri üzerinden adım adım bir yolculuğa çıkarak bu sorulara cevaplar ve daha fazlasını sağlayacağız.

Ne öğreneceğim

• Bir farmasötik ürünün tersine mühendislik veya deformasyonu için düzenleyici gereklilikleri ve bunu başarmak ve biyoeşdeğerlik oluşturmak için kullanılan teknikleri anlayın.

• Paketleme, tatlandırma veya ürün boyutunda bir değişiklik gibi en küçük değişikliklerin bile nihai ürünün performansını nasıl etkileyebileceğini öğrenin.

• Bir sözleşmeli araştırma organizasyonu ortamında analitik tekniklerin nasıl uygulanacağını ve tersine mühendislik programlarının nasıl çalıştırılacağını görün.

Kimler katılmalı?

Hem yenilikçi hem de jenerik küçük moleküllü ilaçların geliştirilmesi ve üretiminde yer alan Kıdemli / Baş Bilim Adamları ve analistler, laboratuvar yöneticileri, bölüm başkanları ve düzenleyici işler yöneticileri ve direktörleri. Özellikle deformasyon (tersine mühendislik) ve biyoeşdeğerlik testi (in vitro biyoeşdeğerlik - IVBE dahil) gibi konulara ilgi duyanlar.


Date:
26/05/2021
Time:
-
Ülke:
Canada
Etkinlik Türü:
Webinar
Dil:
English
Kayıt Ol