Protein özellikleri hakkında zengin veri sağlayan Boyut Ayırım Kromatografisi (SEC), biyolojik numunelerin karakterizasyonunda kritik bir rol oynar. Bununla yanında, bu tekniğin popülaritesi zorluklara ve maliyetlerin artmasına neden olabilmektedir.


SEC analizi için numuneleriniz bekletiliyor mu? Birden fazla cihazda analiz için numune hacmi gereksinimi artarak analiz maliyetleriniz artıyor mu?


OMNISEC’teki son gelişmeler, bu zorlukları ortadan kaldırmanıza ve numune hacimlerinin azaltmanıza yardımcı olabilir. Ultra Yüksek Performanslı Sıvı Kromatografisinin (UHPLC veya UPLC®) hızını ve çok dedektörlü SEC'in veri açısından zengin sezilerini tek bir analitik platformda birleştirerek; artık OMNISEC üzerinde daha da fazla ölçüm gerçekleştirirken, gereken numune hacmini azaltabilir ve ihtiyacınız olan verileri çok daha hızlı alabilirsiniz.


OMNISEC REVEAL'deki en son gelişmelerin aşağıdakiler dahil olmak üzere numunenizden daha fazla veri yayınlamanıza nasıl yardımcı olduğunu öğrenmek için OMNISEC Ürün Müdürü John Stenson'a katılın:    

• Mutlak moleküler ağırlık - kolon kalibrasyonu gerektirmeden    
• Agregasyon ve oligomerizasyon seviyeleri    
• Kompozisyon – örn. viral titre, % rAAV dahası, dedektörlerinizde herhangi bir değişiklik yapmadan tüm bu ek bilgiye erişebilirsiniz.


Bu doğru: Pazar lideri hassasiyeti ile desteklenen; etiketsiz, standartsız, sağlam sonuçlar, yani daha ince ayrıntıları asla kaçırmazsınız.

Kim katılmalı?    

• Biyolojik ürünlerin karakterizasyonu üzerinde çalışan bilim adamları    
• Boyut ayırım kromatografisini uygulamak isteyen UPLC kullananlar

Ne öğreneceksin?    

• UPLC ayrımlarını Malvern Panalytical'ın OMNISEC REVEAL ile birleştirmenin faydaları hakkında bilgi edinin    
• OMNISEC REVEAL'in gelişmiş çoklu dedeksiyonun örneklerinizden nasıl daha fazla veri elde edebileceğini öğrenin    
• Çoklu dedeksiyon(Multi-Detection) SEC ve UPLC ayrımlarının mükemmel eşleşmesini bulun
Date:
23/02/2022
Time:
-
Ülke:
Canada
Etkinlik Türü:
Webinar
Dil:
English
Kayıt Ol