Bu oturumda Zetasizer Advance serisi ile alınan zeta potansiyel ölçümlerinin sonuç ve veri yorumlamasını tartışacağız. Yorumlamaya yardımcı olmak için ZS Xplorer yazılımında bulunan temel parametreleri ve grafikleri, bunları görüntülemek için yazılımın nasıl yapılandırılacağını, iyi ve zayıf verileri tanıyabilmeyi, verilerin zayıf olmasının nedenlerini ve iyileştirmek için neler yapılabileceğini vurgulayacağız.

Bu oturum, dinamik ışık saçılımı boyutlandırma ölçümleri için yöntem geliştirme hakkında bilgi edinmek isteyen veya kalite için kritik parametreleri daha iyi anlamak isteyen herkes için faydalı olacaktır.

Kimler katılmalı?

  • Dinamik ışık saçılımı boyutlandırma ölçümleri için yöntem geliştirme ile ilgilenen bilim insanları ve araştırmacılar
  • Kritik kalite parametrelerini anlamak isteyen uyum görevlileri

Neler öğreneceksiniz?

  • Zetasizer Advance cihazı ile yapılan zeta potansiyeli ölçümlerinden elde ettiğiniz verileri ve sonuçları yorumlama konusunda kendinize güvenin.
  • Yorumlamaya yardımcı olacak temel parametreleri ve grafikleri görüntülemek için ZS Xplorer yazılımını nasıl yapılandıracağınızı öğrenin.
  • İyi ve zayıf verileri tanıyın, zayıf verilerin nedenlerini ve bunları iyileştirmek için neler yapılabileceğini anlayın.

Date:
11/07/2024
Time:
-
Ülke:
United Kingdom
Etkinlik Türü:
Webinar
Dil:
English
Kayıt Ol