Etkinlik Hakkında

2023 Sanal NanoSight Kullanıcı Toplantısını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! Bu etkinlik, Saha Uygulama Uzmanlarından oluşan ekibimiz ile aktif NanoSight araştırmacıları arasında bilgi ve deneyim alışverişini teşvik etme çabasıdır. Bu toplantı, eksozomlar, gen terapisi için vektörler, nanokabarcıklar ve diğer türdeki nanoparçacık araştırmacıları dahil olmak üzere uygulama alanlarındaki tüm NanoSight kullanıcıları için uygundur. Teknik konuşmalar arasında doğrudan NanoSight Ürün Yöneticisinden yeni NanoSight Pro'ya genel bir bakış, kullanıcı önyargısının üstesinden gelmek için en iyi uygulamalar, nanopartiküllerin sayılmasındaki temel zorluklar, NanoSight kullanıcılarından davetli konuşmacılar ve uzman panelimizle canlı bir Soru-Cevap oturumu yer alıyor.

Kimler Katılmalı?

Mevcut tüm NanoSight NTA kullanıcıları, NTA hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen DLS kullanıcıları veya eksozom, lipit nanopartikül, lentivirüs veya NTA hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herhangi bir tür nanopartikül araştırması yapan herkes.

Neler Öğreneceksiniz?

NanoSight Pro'daki yenilikler, kullanıcı önyargısını ortadan kaldırmak için en iyi NTA uygulamaları, NTA ile DLS arasındaki benzerlikler ve farklılıklar ve nanopartikül sayımındaki temel zorlukların nasıl aşılacağı.


Date:
14/11/2023
Time:
-
Ülke:
United Kingdom
Etkinlik Türü:
Webinar
Dil:
English
Kayıt Ol