Bir Uzmana Sorun! - Süper Kapasitör Uygulamaları İçin VO2 (B) Mikroçiçeklerinin Blok Kopolimer Destekli Sentezi

Etkinlik Hakkında

Nitish Kumar'ın çalışmasında, enerji depolama uygulamalarında nanogözenekli metal oksitleri araştırıyor. Çalışma, mükemmel süper kapasitör performansı elde etmek için blok kopolimerleri kullanarak, kararlı bir faz ve özel gözenekli yapılara sahip VO2 (B) mikro çiçeklerini sentezledi.
 

Daha Fazla Bilgi

Bir Sorunuz mu Var?

Uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır, bu nedenle bugün sorularınızı göndermekten çekinmeyin. Örnek hazırlamadan deneylerinizi oluşturmaya veya sonuçları yorumlamaya kadar, uzmanlarımız hepsini daha önce yaptı - ve analizinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilecek ipuçlarını ve püf noktalarını sizlerle paylaşmaya hazır.

Verilerinizi sunmak için en iyi formatı mı merak ediyorsunuz veya ölçümlerinizin verimliliğini optimize etmek mi istiyorsunuz? Sorularınız başkalarına da yardımcı olabilir, bu nedenle oturum sırasında yanıtlandıklarından emin olmak için “askanexpert@malvernpanalytical.com”  adresine sorularınızı önceden gönderebilirsiniz.

Web semineri sunumuna dahil edilmek için, sorular ve veriler “askanexpert@malvernpanalytical.com” adresine 10 gün öncesine kadar gönderilebilir. Gün içerisinde de soru sorma fırsatı bulunmaktadır.


Bir Uzmana Sorun Serisi

Popüler olan 'Bir Uzmana Sor' web semineri serimiz, bilgilerini derinleştirmek, analitik yöntemlerini keskinleştirmek veya verilerini nasıl geliştireceklerini öğrenmek isteyen öğrenciler, araştırmacılar ve profesörler için uygundur.

Ücretsiz web seminerleri kapsamlı malzeme analizi hakkında bilgi verir ve sık sorulan soruları yanıtlar. Ücretsiz web seminerlerine katılım sağlamanız, malzeme bilimi araştırmanızı ve mühendislik bilginizi geliştirmenin ideal yoludur.

Date:
23/03/2023
Time:
-
Ülke:
United Kingdom
Etkinlik Türü:
Webinar
Dil:
English
Kayıt Ol